Следете нé или притиснете Escape

Aglaia Apartments-Malia-Crete-Heraklion

РЕДОВЕН ЦЕНОВНИК
ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ВО ЕУР. ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1ЕУР = 62МКD

Опис

Локација:

800м од морето

500 м од Сталис, 2км од областа Малиа, 30км од аеродромот

 

Хотелски содржини:

Базен

Интернет

Паркинг

Сеф

Песочна плажа на 800м од хотелот (лежалки и чадори со доплата)

 

Соби:

Балкон

Фрижидер

Клима

Кујна

Сеф

Бања

 

 

 

 

Geolocation

 

Aglaia Apartments - Malia, Crete-Heraklion

 

Авио билет од Солун + трансфер Скопје-Солун-Скопје + багаж до 20кг + трансфер аеродром-хотел-аеродром – 210 еур по лице

Задолжителна доплата за аеродромски такси – 45 еур по лице

Тотал – 255 еур по лице

Тип на соба / Категорија

Сместување

01.06.18-16.06.18

17.06.18-14.07.18

15.07.18-25.08.18

26.08.18-15.09.18

16.09.18-29.09.18

Цените се дадени во евра, по соба, на ден, за наем на соба

Studio 3pax -

2Ad

24

31

40

31

24

Studio 3pax -

2Ad+1ad

29

36

46

36

29

Studio 3pax -

2Ad+1ch(0-1)

24

31

40

31

24

Studio 3pax -

2Ad+1ch(2-10)

24

31

40

31

24

Apartment Room 4 pax -

2Ad

24

33

44

33

24

Apartment Room 4 pax -

2Ad+1ad

29

39

51

39

29

Apartment Room 4 pax -

2Ad+1ad+1ch(0-1)

29

39

51

39

29

Apartment Room 4 pax -

2Ad+1ad+1ch(2-10)

29

39

51

39

29

Apartment Room 4 pax -

2Ad+1ch(0-1)

24

33

44

33

24

Apartment Room 4 pax -

2Ad+1ch(2-10)

24

33

44

33

24

Apartment Room 4 pax -

2Ad+2ad

32

43

57

43

32

Apartment Room 4 pax -

2Ad+2ch(0-1)

24

33

44

33

24

Apartment Room 4 pax -

2Ad+2ch(0-1)(2-10)

24

33

44

33

24

Apartment Room 4 pax -

2Ad+2ch(2-10)

24

33

44

33

24

Минимум престој

 

 3

 3

 3

 3

 3

SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе