Следете нé или притиснете Escape

Anemi Studios & Apartments-Stalis, Crete-Heraklion

1
РЕДОВЕН ЦЕНОВНИК
ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ВО ЕУР. ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1ЕУР = 62МКD

Опис

Локација:

 

100м од морето

Во областа Сталис, на 2км од Малиа, 25км од аеродромот

 

 

Хотелски содржини:

 

Базен

Интернет

Паркинг

Сеф

Бар

Песочна плажа на 100м од хотелот (лежалки и чадори со доплата)

 

 

Соби:

Тераса

Фрижидер 

Клима

Кујна

Сеф

Бања

 

Geolocation

 

Anemi Studios & Apartments - Stalis, Crete-Heraklion

Авио билет од Солун + трансфер Скопје-Солун-Скопје + багаж до 20кг + трансфер аеродром-хотел-аеродром – 210 еур по лице

Задолжителна доплата за аеродромски такси – 45 еур по лице

Тотал – 255 еур по лице

Тип на соба / Категорија

Сместување

09.05.18-26.05.18

 

07.10.18-31.10.18

27.05.18-16.06.18

 

23.09.18-06.10.18

17.06.18-14.07.18

 

26.08.18-22.09.18

15.07.18-25.08.18

Цените се дадени во евра, по соба, на ден, за наем на соба

Studio 2pax -

2Ad

31

36

42

64

Studio 3pax -

2Ad+1ad

41

42

48

74

Studio 3pax -

2Ad+1ch(0-1)

35

36

42

64

Studio 3pax -

2Ad+1ch(2-11)

35

36

42

64

Maisonette/Apartment 2 Br -

2Ad+1ad

46

46

64

87

Maisonette/Apartment 2 Br -

2Ad+1ad+1ch(0-1)

46

46

64

87

Maisonette/Apartment 2 Br -

2Ad+1ad+1ch(2-11)

48

48

66

90

Maisonette/Apartment 2 Br -

2Ad+1ch(0-1)

40

40

55

75

Maisonette/Apartment 2 Br -

2Ad+1ch(2-11)

42

42

58

79

Maisonette/Apartment 2 Br -

2Ad+2ad

50

50

69

94

Maisonette/Apartment 2 Br -

2Ad+2ch(0-1)

40

40

55

75

Maisonette/Apartment 2 Br -

2Ad+2ch(0-1)(2-11)

42

42

58

79

Maisonette/Apartment 2 Br -

2Ad+2ch(2-11)

44

44

61

83

Цените се дадени во евра, по соба, на ден, на база на ноќевање со појадок

Studio 2pax -

2Ad

44

50

55

77

Studio 3pax -

2Ad+1ad

61

62

68

94

Studio 3pax -

2Ad+1ch(0-1)

48

50

55

77

Studio 3pax -

2Ad+1ch(2-11)

52

53

58

80

Maisonette/Apartment 2 Br -

2Ad+1ad

66

66

84

107

Maisonette/Apartment 2 Br -

2Ad+1ad+1ch(0-1)

66

66

84

107

Maisonette/Apartment 2 Br -

2Ad+1ad+1ch(2-11)

72

72

89

113

Maisonette/Apartment 2 Br -

2Ad+1ch(0-1)

53

53

68

88

Maisonette/Apartment 2 Br -

2Ad+1ch(2-11)

58

58

75

96

Maisonette/Apartment 2 Br -

2Ad+2ad

76

76

96

120

Maisonette/Apartment 2 Br -

2Ad+2ch(0-1)

53

53

68

88

Maisonette/Apartment 2 Br -

2Ad+2ch(0-1)(2-11)

58

58

75

96

Maisonette/Apartment 2 Br -

2Ad+2ch(2-11)

64

64

80

102

Минимум престој

 

 1

 3

 3

 3

SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе