Следете нé или притиснете Escape

Triton Malia Hotel - Malia, Crete-Heraklion

3
РЕДОВЕН ЦЕНОВНИК
ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ВО ЕУР. ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1ЕУР = 62МКD

Опис

Локација:

 

 

300м од морето

На 150м од центарот на областа Малиа, 34км од аеродромот

 

 

Хотелски содржини:

 

Базен

Интернет

Паркинг

Бар

Ресторан

Пинг Понг

Билијард

Песочна плажа на 300м од хотелот (лежалки и чадори со доплата)

 

 

Соби:

Тераса

Фрижидер 

Клима

Сеф

Бања

Сателитска ТВ

Телефон

 

Geolocation

  Triton Malia Hotel 3* - Malia, Crete-Heraklion

Авио билет од Солун + трансфер Скопје-Солун-Скопје + багаж до 20кг + трансфер аеродром-хотел-аеродром – 210 еур по лице

Задолжителна доплата за аеродромски такси – 45 еур по лице

Тотал – 255 еур по лице

Тип на соба / Категорија

Сместување

26.04.18-26.05.18

 

07.10.18-31.10.18

27.05.18-16.06.18

 

23.09.18-06.10.18

17.06.18-14.07.18

 

26.08.18-22.09.18

15.07.18-25.08.18

Цените се дадени во евра, по соба, на ден, на база на се вклучено

Double Room for Sgl -

1Ad

33

53

66

77

Double Room for Sgl -

1Ad+1ch(0-2)

33

53

66

77

Double Room for Sgl -

1Ad+1ch(3-11)

33

53

66

77

Double Room -

2Ad

40

55

75

88

Double Room -

2Ad+1ad

54

75

101

119

Double Room -

2Ad+1ch(0-2)

40

55

75

88

Double Room -

2Ad+1ch(3-11)

40

55

75

88

Family Room -

2Ad+1ad+1ch(0-2)

54

75

101

119

Family Room -

2Ad+1ad+1ch(3-11)

54

75

101

119

Family Room -

2Ad+1ad+2ch(0-2)

54

75

101

119

Family Room -

2Ad+1ad+2ch(0-2)(3-11)

54

75

101

119

Family Room -

2Ad+1ad+2ch(3-11)

64

88

120

141

Family Room -

2Ad+2ad

68

94

128

150

Family Room -

2Ad+2ad+1ch(0-2)

68

94

128

150

Family Room -

2Ad+2ad+1ch(3-11)

68

94

128

150

Family Room -

2Ad+2ch(0-2)

40

55

75

88

Family Room -

2Ad+2ch(0-2)(3-11)

40

55

75

88

Family Room -

2Ad+2ch(3-11)

50

69

94

110

Family Room -

2Ad+3ch(0-2)

40

55

75

88

Family Room -

2Ad+3ch(0-2)(0-2)(3-11)

40

55

75

88

Family Room -

2Ad+3ch(0-2)(3-11)(3-11)

50

69

94

110

Family Room -

2Ad+3ch(3-11)

59

83

112

132

Минимум престој

 

 1

 1

 1

 1

SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе