Следете нé или притиснете Escape

Vagelis Studios & Apartments - Malia, Crete-Heraklion

3
РЕДОВЕН ЦЕНОВНИК
ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ВО ЕУР. ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1ЕУР = 62МКD

Опис

Локација:

 

 

500м од морето

Област Малиа, 32км од аеродромот

 

 

Хотелски содржини:

 

Базен

Интернет

Бар

Песочна плажа на 500м од хотелот (лежалки и чадори со доплата)

 

 

Соби:

Тераса

Фрижидер 

Клима

Кујна

Сеф

Бања

 

Geolocation

Vagelis Studios & Apartments 3* - Malia, Crete-Heraklion

Авио билет од Солун + трансфер Скопје-Солун-Скопје + багаж до 20кг + трансфер аеродром-хотел-аеродром – 210 еур по лице

Задолжителна доплата за аеродромски такси – 45 еур по лице

Тотал – 255 еур по лице

Тип на соба / Категорија

Сместување

01.05.18-01.06.18

 

29.09.18-15.10.18

02.06.18-30.06.18

 

01.09.18-28.09.18

01.07.18-31.08.18

Цените се дадени во евра, по соба, на ден, за наем на соба

Apartment -

2Ad

32

46

68

Apartment -

2Ad+1ad

32

46

68

Apartment -

2Ad+1ad+1ch(0-1)

32

46

68

Apartment -

2Ad+1ad+1ch(2-11)

32

46

68

Apartment -

2Ad+1ch(0-1)

32

46

68

Apartment -

2Ad+1ch(2-11)

32

46

68

Apartment -

2Ad+2ad

32

46

68

Apartment -

2Ad+2ch(0-1)

32

46

68

Apartment -

2Ad+2ch(0-1)(2-11)

32

46

68

Apartment -

2Ad+2ch(2-11)

32

46

68

Studio 2pax -

1Ad+1ad

26

41

51

Studio 2pax -

1Ad+1ch(0-1)

26

41

51

Studio 2pax -

1Ad+1ch(2-11)

26

41

51

Studio 3pax -

2Ad

30

43

56

Studio 3pax -

2Ad+1ad

30

43

56

Studio 3pax -

2Ad+1ch(0-1)

30

43

56

Studio 3pax -

2Ad+1ch(2-11)

30

43

56

Цените се дадени во евра, по соба, на ден, на база на ноќевање со појадок

Apartment -

2Ad

45

61

83

Apartment -

2Ad+1ad

53

67

89

Apartment -

2Ad+1ad+1ch(0-1)

53

67

89

Apartment -

2Ad+1ad+1ch(2-11)

56

72

92

Apartment -

2Ad+1ch(0-1)

45

61

83

Apartment -

2Ad+1ch(2-11)

50

64

86

Apartment -

2Ad+2ad

59

75

97

Apartment -

2Ad+2ch(0-1)

45

61

83

Apartment -

2Ad+2ch(0-1)(2-11)

50

64

86

Apartment -

2Ad+2ch(2-11)

53

67

89

Studio 2pax -

1Ad+1ad

40

55

64

Studio 2pax -

1Ad+1ch(0-1)

33

48

57

Studio 2pax -

1Ad+1ch(2-11)

36

52

61

Studio 3pax -

2Ad

43

57

69

Studio 3pax -

2Ad+1ad

51

64

77

Studio 3pax -

2Ad+1ch(0-1)

43

57

69

Studio 3pax -

2Ad+1ch(2-11)

46

61

74

Минимум престој

 

 3

 3

 3

SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе