Следете нé или притиснете Escape

AKTI 4* OURANOUPOLIS

4
РЕДОВЕН ЦЕНОВНИК
ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ВО ЕУР. ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1ЕУР = 62МКD

 

AKTI 4* OURANOUPOLIS       www.akti-ouranoupoli.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН

Број на лица

28.04-21.05

01.10-10.10

22.05-10.06

13.09-30.09

11.06-30.06

01.09-12.09

01.07-23.07

25.08-31.08

24.07-24.08

SINGLE ROOM GARDEN VIEW

1Возрасни

73

77

93

117

139

1Возрасни+1деца(0-1)

73

77

93

117

139

SUITE MIN. 4 PAX

4Возрасни

208

234

278

327

371

4Возрасни+1деца(0-5.99)

208

234

278

327

371

4Возрасни+1деца(6-11.99)

234

264

314

368

418

DOUBLE ROOM GARDEN VIEW ECO

2Возрасни

73

77

93

117

139

3Возрасни

99

105

126

159

189

2Возрасни+1деца(0-5.99)

73

77

93

117

139

2Возрасни+1деца(6-11.99)

92

97

116

147

175

DOUBLE ROOM BUNK BED

2Возрасни+2деца(0-5.99)

116

123

156

192

225

2Возрасни+2деца(0-5)(6-11.99)

116

123

156

192

225

2Возрасни+2деца(6-11.99)

116

123

156

192

225

DOUBLE ROOM SEA VIEW

2Возрасни

82

86

117

139

157

3Возрасни

111

117

159

189

212

2Возрасни+1деца(0-5.99)

82

86

117

139

157

2Возрасни+1деца(6-11.99)

103

108

147

175

197

DOUBLE SUPERIOR SEA VIEW

2Возрасни

93

104

128

150

175

3Возрасни

126

140

173

203

236

2Возрасни+1деца(0-5.99)

93

104

128

150

175

2Возрасни+1деца(6-11.99)

116

130

160

188

219

JUNIOR SUITE SEA VIEW

2Возрасни

104

117

139

164

186

2Возрасни+1деца(0-1)

104

117

139

164

186

SUITE DELUXE SEA VIEW

4Возрасни

349

393

442

486

535

4Возрасни+1деца(0-1)

349

393

442

486

535

DOUBLE ROOM SIDE SEA VIEW

2Возрасни

77

82

104

128

150

3Возрасни

105

111

140

173

203

2Возрасни+1деца(0-5.99)

77

82

104

128

150

2Возрасни+1деца(6-11.99)

97

103

130

160

188

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА КОМПЛЕТ ПАНСИОН ПЛУС

SINGLE ROOM GARDEN VIEW

1Возрасни

90

94

109

139

161

1Возрасни+1деца(0-1)

90

94

109

139

161

SUITE MIN. 4 PAX GARDEN VIEW

4Возрасни

274

301

345

415

460

4Возрасни+1деца(0-5.99)

274

301

345

415

460

4Возрасни+1деца(6-11.99)

309

339

389

467

517

DOUBLE ROOM GARDEN VIEW ECO

2Возрасни

106

111

126

161

183

3Возрасни

149

155

176

225

255

2Возрасни+1деца(0-5.99)

106

111

126

161

183

2Возрасни+1деца(6-11.99)

134

139

158

202

230

DOUBLE ROOM BUNK BED

2Возрасни+2деца(0-5.99)

149

156

189

236

270

2Возрасни+2деца(0-5)(6-11.99)

158

165

198

248

281

2Возрасни+2деца(6-11.99)

167

173

207

259

292

DOUBLE ROOM SEA VIEW

2Возрасни

115

119

150

183

201

3Возрасни

160

167

209

255

278

2Возрасни+1деца(0-5)

115

119

150

183

201

2Возрасни+1деца(6-11.99)

145

150

189

230

252

DOUBLE SUPERIOR SEA VIEW

2Возрасни

126

137

161

194

219

3Возрасни

176

190

223

270

303

2Возрасни+1деца(0-5.99)

126

137

161

194

219

2Возрасни+1деца(6-11.99)

158

172

202

243

274

JUNIOR SUITE SEA VIEW

2Возрасни

137

150

172

208

230

2Возрасни+1деца(0-1)

137

150

172

208

230

SUITE DELUXE SEA VIEW

4Возрасни

415

460

508

575

623

4Возрасни+1деца(0-1)

415

460

508

575

623

DOUBLE ROOM SIDE SEA VIEW

2Возрасни

111

115

137

172

194

3Возрасни

155

160

190

240

270

2Возрасни+1деца(0-5.99)

111

115

137

172

194

2Возрасни+1деца(6-11.99)

139

145

172

215

243

Мин. престој

3

5

5

5

5

Туристичка такса EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис: ресторан,таверна,бар ,базен, мини маркет, детско игралиште, лежалки и чадори на плажа со доплата,билијард, пинг понг,паркинг,WI-FI

Соби: клима,ТВ,фрижидер,балкон,фен

 

 

  SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе