Следете нé или притиснете Escape

DOMOTEL AGIOS NIKOLAOS 4* SIVOTA

4
РЕДОВЕН ЦЕНОВНИК
ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ВО ЕУР. ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1ЕУР = 62МКD

Опис

Локација:

Во Сивота, 24км од Игуменица, 460км од Атина,210 км од Солун.

Луксузен хотел во живописниот предел на самата обала со панорамски поглед, ресторан, барови,базен и комфортни соби.

 

Соби:

Располага со 46 соби опремени со :

  • Клима уред
  • ТВ
  • Мини бар
  • WI-FI интернет
  • Купатило
  • Сеф (само во одредени соби)
  • Балкон

DOMOTEL AGIOS NIKOLAOS 4* SIVOTA                                                      www.domotel.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

Број на лица

10.05-24.05

24.09-19.10

25.05-15.06

10.09-23.09

16.06-30.06

27.08-09.09

01.07-26.08

JUNIOR SUITE PRIVATE POOL SEA VIEW

2Возрасни

133

158

232

311

3Возрасни

179

213

313

419

2Возрасни+1деца(0-1)

133

158

232

311

2Возрасни+1деца(2-11.99)

133

158

232

311

DOUBLE ROOM FOR SINGLE USE SEA VIEW

1Возрасни

74

94

125

208

DOUBLE ROOM SEA VIEW

2Возрасни

93

117

156

208

2Возрасни+1деца(0-1)

93

117

156

208

2Возрасни+1деца(2-11.99)

93

117

156

208

JUNIOR SUITE SEA VIEW

2Возрасни

105

131

177

235

3Возрасни

143

177

238

317

2Возрасни+1деца(0-1)

105

131

177

235

2Возрасни+1деца(2-11.99)

105

131

177

235

SUITE 1 BEDROOM SEA VIEW

2Возрасни

117

141

207

271

3Возрасни

157

191

278

366

3Возрасни+1деца(0-1)

157

191

278

366

3Возрасни+1деца(2-11.99)

157

191

278

366

2Возрасни+1деца(0-1)

117

141

207

271

2Возрасни+1деца(2-11.99)

117

141

207

271

2Возрасни+2деца(0-1)

117

141

207

271

2Возрасни+2деца(0-1)

(2-11.99)

117

141

207

271

2Возрасни+2деца(2-11.99)

146

177

259

338

SUITE 2 BEDROOMS SEA VIEW

4Возрасни

162

187

280

361

4Возрасни+1деца(0-1)

162

187

280

361

4Возрасни+1деца(2-11.99)

162

187

280

361

4Возрасни+2деца(0-1)

162

187

280

361

4Возрасни+2деца(0-1)

(2-11.99)

162

187

280

361

4Возрасни+2деца(2-11.99)

162

187

280

361

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН

JUNIOR SUITE PRIVATE POOL SEA VIEW

2Возрасни

178

203

276

356

3Возрасни

246

281

380

486

2Возрасни+1деца(0-1)

178

203

276

356

2Возрасни+1деца(2-11.99)

191

217

291

369

DOUBLE ROOM FOR SINGLE USE SEA VIEW

1Возрасни

97

116

148

231

DOUBLE ROOM SEA VIEW

2Возрасни

138

161

201

253

2Возрасни+1деца(0-1)

138

161

201

253

2Возрасни+1деца(2-11.99)

151

176

214

266

JUNIOR SUITE SEA VIEW

2Возрасни

150

177

221

280

3Возрасни

210

244

306

385

2Возрасни+1деца(0-1)

150

177

221

280

2Возрасни+1деца(2-11.99)

164

190

235

294

SUITE 1 BEDROOM SEA VIEW

2Возрасни

161

187

252

316

3Возрасни

225

259

347

433

3Возрасни+1деца(0-1)

225

259

347

433

3Возрасни+1деца(2-11.99)

239

272

360

446

2Возрасни+1деца(0-1)

161

187

252

316

2Возрасни+1деца(2-11.99)

176

200

265

329

2Возрасни+2деца(0-1)

161

187

252

316

2Возрасни+2деца(0-1)

(2-11.99)

176

200

265

329

2Возрасни+2деца(2-11.99)

218

249

330

411

SUITE 2 BEDROOMS SEA VIEW

4Возрасни

253

276

370

451

4Возрасни+1деца(0-1)

253

276

370

451

4Возрасни+1деца(2-11.99)

266

291

383

465

4Возрасни+2деца(0-1)

253

276

370

451

4Возрасни+2деца(0-1)

(2-11.99)

266

291

383

465

4Возрасни+2деца(2-11.99)

280

304

398

478

Мин. престој

7

7

7

7

Туристичка такса 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

 

SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 

DOMOTEL AGIOS NIKOLAOS 4* SIVOTA                                                      www.domotel.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

Број на лица

10.05-24.05

24.09-19.10

25.05-15.06

10.09-23.09

16.06-30.06

27.08-09.09

01.07-26.08

JUNIOR SUITE PRIVATE POOL SEA VIEW

2Возрасни

119

143

209

280

3Возрасни

160

192

282

377

2Возрасни+1деца(0-1)

119

143

209

280

2Возрасни+1деца(2-11.99)

119

143

209

280

DOUBLE ROOM FOR SINGLE USE SEA VIEW

1Возрасни

67

84

113

187

DOUBLE ROOM SEA VIEW

2Возрасни

84

105

140

187

2Возрасни+1деца(0-1)

84

105

140

187

2Возрасни+1деца(2-11.99)

84

105

140

187

JUNIOR SUITE SEA VIEW

2Возрасни

95

118

159

211

3Возрасни

128

159

214

285

2Возрасни+1деца(0-1)

95

118

159

211

2Возрасни+1деца(2-11.99)

95

118

159

211

SUITE 1 BEDROOM SEA VIEW

2Возрасни

105

127

186

244

3Возрасни

141

171

251

329

3Возрасни+1деца(0-1)

141

171

251

329

3Возрасни+1деца(2-11.99)

141

171

251

329

2Возрасни+1деца(0-1)

105

127

186

244

2Возрасни+1деца(2-11.99)

105

127

186

244

2Возрасни+2деца(0-1)

105

127

186

244

2Возрасни+2деца(0-1)

(2-11.99)

105

127

186

244

2Возрасни+2деца(2-11.99)

131

159

232

305

SUITE 2 BEDROOMS SEA VIEW

4Возрасни

147

168

252

325

4Возрасни+1деца(0-1)

147

168

252

325

4Возрасни+1деца(2-11.99)

147

168

252

325

4Возрасни+2деца(0-1)

147

168

252

325

4Возрасни+2деца(0-1)

(2-11.99)

147

168

252

325

4Возрасни+2деца(2-11.99)

147

168

252

325

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН

JUNIOR SUITE PRIVATE POOL SEA VIEW

2Возрасни

160

183

249

320

3Возрасни

222

253

343

438

2Возрасни+1деца(0-1)

160

183

249

320

2Возрасни+1деца(2-11.99)

172

196

261

333

DOUBLE ROOM FOR SINGLE USE SEA VIEW

1Возрасни

87

105

133

208

DOUBLE ROOM SEA VIEW

2Возрасни

124

146

181

228

2Возрасни+1деца(0-1)

124

146

181

228

2Возрасни+1деца(2-11.99)

137

158

193

240

JUNIOR SUITE SEA VIEW

2Возрасни

136

159

199

252

3Возрасни

189

220

275

346

2Возрасни+1деца(0-1)

136

159

199

252

2Возрасни+1деца(2-11.99)

148

171

211

264

SUITE 1 BEDROOM SEA VIEW

2Возрасни

146

168

227

285

3Возрасни

202

232

312

390

3Возрасни+1деца(0-1)

202

232

312

390

3Возрасни+1деца(2-11.99)

214

245

324

402

2Возрасни+1деца(0-1)

146

168

227

285

2Возрасни+1деца(2-11.99)

158

180

239

297

2Возрасни+2деца(0-1)

146

168

227

285

2Возрасни+2деца(0-1)

(2-11.99)

158

180

239

297

2Возрасни+2деца(2-11.99)

196

224

297

370

SUITE 2 BEDROOMS SEA VIEW

4Возрасни

228

249

334

407

4Возрасни+1деца(0-1)

228

249

334

407

4Возрасни+1деца(2-11.99)

240

261

346

419

4Возрасни+2деца(0-1)

228

249

334

407

4Возрасни+2деца(0-1)

(2-11.99)

240

261

346

419

4Возрасни+2деца(2-11.99)

252

273

358

431

Мин. престој

7

7

7

7

Туристичка такса 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 28.02.2019

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 15 ДЕНА ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

ЗА ЦЕЛОСНА УЛАТА 5 ДЕНА ПОСЛЕ ПОТВРДУВАЊЕ НА РЕЗЕРВАЦИЈА ДОПОЛНИТЕЛНИ 5 % ПОПУСТ

 

SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе